سنگ فرشی کریستال لایبید, سنگ کریستال تیشه ای, سنگ کریستال لایبید

سنگ صادراتی

سنگ کریستال لایبید

سنگ صادراتی لایبید

سنگ کریستال لایبید

تولید سنگ قبری صادراتی کریستال لایبید

رنگ‌ها و تنوع نقش‌ها و خطوط سنگ‌های کریستال و چینی لایبید، چشمان هر بیننده‌ای را در تمام دنیا به خود جذب می‌کند. از آنجایی که در ایران معادن سنگ‌ کریستال در شهر لایبید استان اصفهان است. و سنگ های خاص همچون مرمر سفید، کبود، دودی و ابری و غیره وجود دارد، یکی از بزرگ‌ترین پتانسیل‌ها برای رشد و سرمایه گذاری محسوب می‌شود. بنا به همین امر است که صادرات سنگ به کشورهای دیگر همچون کشورهای آسیایی، آسیای شرقی و اروپایی بسیار پر رونق است.

اما از جمله مشکلات صادرات در ایران. موانع گمرکی و مراحل اداری صادرات می‌باشد. شما جهت حل کردن این مشکل کافی است. که با شرکت و مجموعه کمرگی مشاوره‌ای داشته باشید. و با دریافت راهنمایی‌های لازم وارد این مسیر شوید. و هر زمان که نیاز به کمک و همراهی داشتید. با کارشناسان این حوزه ارتباط بگیرد و جریان صادرات سنگ را به خوبی پیش ببرید.

مراحل صادرات سنگ کدام‌اند؟

قبل از وارد شدن به حوزه صادرات حتماً این مراحل را از نظر بگذرانید و به این‌ها توجه داشته باشید:

  • در قدم ابتدایی به این امر توجه کنید که هدف شما از صادرات سنگ چیست و چه نتیجه‌ای را می‌خواهید کسب کنید. با پاسخ گویی به این سؤال شما می‌توانید استراتژی خود را از صادرات به دست آورید. ممکن است استراتژی شما برای صادرات به هند با صادرات به قطر متفاوت باشد.
  • ریسک‌های صادرات را به خوبی شناسایی کنید تا یکباره در عمل انجام شده قرار نگیرد.
  • مشتری خود را بیابید بعد اقدام به صادرات سنگ به قطر یا هندو عراق و دیگر کشورها نمایید.
  • با یافتن مشتری و انجام تفاهم نامه‌ها و قراردادها، محصول خود را آماده کنید و سپس آن را به درستی بسته بندی نمایید. حواستان باشد که سنگ از جمله مواد شکستنی است و باید به درستی بسته بندی شود تا در جابه جایی‌ها ضرر نکنید.
  • حتماً برآوردی از هزینه‌های خود داشته باشید. اینکه چه اندازه هزینه می‌کنید و چه اندازه درآمد به دست می‌آورید را به دقت مشخص و بررسی نمایید تا سود و زیان خود را بسنجید و بعد شروع به صادرات به دیگر کشورها همچون صادرات به عراق و هند، قطر و غیره داشته باشید. همچنین در هر مرحله نیاز به همراهی و مشورت داشتید حتماً با کارشناسان و متخصصان این حوزه گفتگو نمایید و شناخت خود را کامل کنید.

 سنگ صادراتی لایبید را از ما بخواهید؟

 

سنگ کریستال لایبید

بهترین نوع سنگ کریستال لایبید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.